ALOE VERA GEL 100ml

ALOE VERA GEL 100ml

Aloe Vera gel je velmi známý díky svému blahodárnému působení na pokožku. Mezi nejznámější určitě patří zklidňující a hojivé účinky např. po holení, bodnutí hmyzem, na odřeniny, akné nebo popáleniny.

More details...

147,00 Kč

106-100

Availability : This product is no longer in stock


Notify me when available
Aloe vera gel je v kosmetice využívaný velmi často. Má chladící účinky na popáleniny, pomáhá hojit rány a uklidňuje pokožku postiženou ekzémy nebo lupénkou. Změkčuje tvrdou a hrubou pokožku.

Aloe vera je díky chladícím vlastnostem vhodná, pokud se spálíte na slunci, ale pomáhá v podstatě na jakékoliv spáleniny. Uklidňuje také alergické reakce, jako je například dermatitida či psoriáza buď vlasů nebo nehtů.

Díky antibakteriálním vlastnostem je také vhodná na léčbu akné a mastné pleti, kterou vyrovnává. Použít ji můžete jako tonikum smícháním s vilínovou vodou.

Aloe vera bojuje také proti příznakům stárnutí, protože udržuje pleť hydratovanou a tím se mohou vyrovnávat jemné vrásky.

Gel má také velmi pozitivní účinky na pokožku hlavy. Obsahuje kyselinu salicylovou, díky které pomáhá vyléčit lupy nebo seboroickou dermatitidu. Je dokázáno, že aloe vera snižuje pocit svědění.

Aloe vera je v neposlední řadě také přírodní látkou, která pozitivně působí v ústní dutině, a to např. při zánětu dásní, aftech nebo oparech. Můžete ji použít jako složku do ústní vody nebo zubní pasty (nebo obojího).

1 other products in the same category :