BIO JOJOBOVÝ OLEJ

BIO JOJOBOVÝ OLEJ

Jojobový olej zklidňuje a změkčuje pleť. Velmi snadno proniká do pokožky, aniž by zanechal mastný film. Účině chrání pleť před dehydratací a tvorbou vrásek. Je ideální pro masáže a očistu pokožky.

More details...

143,00 Kč

Availability : This product is no longer in stock


Notify me when available
Jojobový olej zklidňuje a změkčuje pleť. Velmi snadno proniká do pokožky a přitom ji nezanechává mastnou. Účinně chrání pleť před dehydratací a tvorbou vrásek.

Jojobový olej se dnes běžně používá k léčbě akné, psoriázy, popálenin nebo popraskané kůže. Funguje také hydratačně pro pleť, pokožku celého těla i hlavy.

Jojobový olej je svým složením nejpodobnější lidskému kožnímu mazu ze všech olejů. Je to dáno tím, že jojobový olej je v podstatě tekutý vosk. Mazové žlázy s přibývajícím věkem produkují méně kožního mazu, což vede k suché pleti. Jojobový olej tento maz může dokonale nahradit a učinit tak pleť pružnější a tím i vyhlazenější.
Na druhé straně jojobový olej umí rozpouštět kožní maz a tím je téměř nutností, pokud potřebujete vyčistit pleť od akné nebo rozšířených zanesených pórů a protivných černých teček. Je to nekomedogenní olej, což znamená, že nezanáší póry, jako je tomu u většiny olejů. Jojobový olej obsahuje velké množství jódu, který bojuje se škodlivými bakteriemi způsobujícími akné.

Jojobový olej můžete na obličej používat naprosto bezpečně i samotný. Dokonce díky jeho vlastnostem a účinkům je pro pleť velmi žádoucí. Místo používání komerčních produktů můžete k odlíčení použít čistý jojobový olej, který posbírá z pleti veškeré nečistoty včetně makeupu. Vzhledem k tomu, že je hypoalergenní, s klidem si s ním můžete odlíčit i oční okolí.

Jojobový olej doplňuje vlhkost a zlepšuje strukturu vlasů. Léčí také suchou pokožku hlavy a tím vás zbaví lupů. Můžete ho použít jako jednoduchý kondicionér, který dodá vašim vlasům lesk a změkčí je, čímž budou pružnější a nebudou se třepit a lámat. S jojobovým olejem vám také mohou začít lépe a více růst vlasy. Obzvlášť pokud je jejich padání způsobeno plísňovou infekcí nebo poškozením vlasových šupin a folikulů.

Smíchání 3-6 kapek esenciálního oleje (levandule, rozmarýnového nebo tymianového) v jedné lžíci čistého jojobového oleje slouží jako lék proti padání vlasů, protože ošetřuje vlasové folikuly. Obnovením vlhkosti je pokožka hlavy zdravější a vlasy s větší pravděpodobností rostou.

29 other products in the same category :