ŠÍPKOVÝ OLEJ BIO 10ml

ŠÍPKOVÝ OLEJ BIO 10ml

Šípkový olej na obličej působí jako skutečný elixír mládí. Viditelně zpomaluje stárnutí a je vysoce účinný v boji proti vráskám, striím a jizvám.

More details...

65,00 Kč

ROLZSSIPE10

Availability : This product is no longer in stock


Notify me when available

Šípkový olej na obličej působí jako skutečný elixír mládí. Viditelně zpomaluje stárnutí a je vysoce účinný v boji proti vráskám.

Šípkový olej je velmi populární právě díky svým vynikajícím účinkům na pleť, které potvrdily i četné věděcké studie. Obsahuje vitamin A, který pomáhá oddálit stárnutí pleti, regeneraci buněk a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. To má za následek pevnější, hladší, mladistvější a pružnější pleť.

Šípkový olej také obsahuje vysoké množství esenciálních mastných kyselin a vitamínu E. Je zejména bohatý na kyselinu linolovou a linoleovou, které jsou velmi důležité, pokud chcete, aby vaše pleť byla zdravá a projevy stárnutí byly co nejmenší a nejpomalejší.

Pokud vás trápí například strie, jizvy po operaci, ekzém, vrásky a předčasné stárnutí pleti, hyperpigmentace, dermatitida, stařecké skvrny, křehké nehty nebo suché a poškozené vlasy, pak je šípkový olej to, co vám dokáže velmi účinně pomoci.

Náš názor je ten, že šípkový olej by se dal dobře srovnat s účinky arganového oleje a jsme přesvědčeni, že by tento "souboj" vyhrál.

 

RECEPTY S ŠÍPKOVÝM OLEJEM

 

1. Omlazující pleťový elixír

 

10ml jojobový olej

10ml olivového skvalanu

10ml šípkového oleje

2 kapky levandulového éterického oleje

1kapka vitamínu E

 

Tato směs olejů je vhodná pro všechny typy pleti. 

Vaši pleť vyrovná, vyléčí a při pravidelném používání omládnete.

Můžete samozřejmě použít jakékoliv množství, ale dodržte poměr.

2.Pleťové sérum proti stárnutí

5ml šípkového oleje

5ml makadamiového oleje

10ml olivového skvalanu

4 kapky levandulového éterického oleje

1 kapka vitamínu E

24 other products in the same category :