AVOKÁDOVÝ OLEJ LZS

Promotion

AVOKÁDOVÝ OLEJ LZS

Avokádový olej můžete použít k uklidnění a hydrataci suché a dehydratované pokožky. Antioxidanty a protizánětlivé látky obsahžené v avokádovém oleji pomáhají pokožce, aby zůstala hladká, pevná a pružná.

More details...

Promotion -20,00 Kč

81,00 Kč

instead of 101,00 Kč

Availability : Skladem

Avokádový olej, jak se o něm dočtete na dalších řádcích, má pro pleť a pokožku celého těla mnoho pozitivních účinků. Můžete ho používat buď samotný nebo jako část olejové fáze při výrobě kosmetiky.

Antioxidanty a protizánětlivé látky obsažené v avokádovém oleji pomahájí pokožce, aby zůstala hladká, pevná a pružná.
Avokádový olej můžete použít k uklidnění pokožky a také s ním hydratujete suchou a dehydratovanou pokožku.

Mezi hlavní účinky avokádového oleje bezpochyby patří jeho schopnost zvlhčovat a hydratovat pleť, ačkoliv se rychle vstřebává.
Betakaroten, bílkoviny, lecitin, mastné kyseliny a vitamíny A, D a E v avokádovém oleji pomáhají zvlhčit a chránit pokožku před poškozením UV zářením a také zvyšují metabolismus kolagenu.
Avokádový olej může také pomoci při hojení ran. Bylo zjištěno, že kyselina linolová, kyselina olejová a další monoasycené mastné kyseliny v oleji z avokáda mohou urychlit hojení ran.

Avokádový olej je mononenasycený olej a jako takový pomáhá vyživovat vlasový folikul a hydratuje pokožku hlavy. Pokud jsou vlasové folikuly správně vyživeny, působí pozitivně na růst a kvalitu vlasů.

Avokádový olej
je lepší než ostatní oleje kvůli vysoké hustotě mastných kyselin a obsahu vitamínu E. Chrání vlasy před stresem a stimuluje růst nových vlasů uvolněním blokovaných folikulů.

24 other products in the same category :