SILIKON (DIMETHICONE) 100ml

SILIKON (DIMETHICONE) 100ml

Dimethicone funguje jako zvláčňující ochranná bariéra pro vaši pokožku a vlasy. Zlepšuje rozčesávání suchých i mokrých vlasů a dodává jim lesk. Vytváří na povrchu pokožky film, který v ní zachová všechny prospěšné látky, které jste si do přípravku dali.

More details...

67,00 Kč

Availability : This product is no longer in stock


Notify me when available

Co je Dimethicone?

Dimethicone je netěkavý v oleji rozpustný silikon, který vám pomůže uhladit roztřepené, krepaté či jinak rozvrkočené a  neposlušné vlasy. Funguje jako zvláčňující bariéra, která chrání vaši pokožku. Dimethicone zlepšuje rozčesávání suchých i mokrých vlasů, dodává jim lesk, změkčuje je a snižuje případné "létání vlasů".

Dimethicone vám zůstává na povrchu pokožky nebo vlasů, kde vytváří film, který vaši pokožku nejen chrání, ale zachová v ní také všechny prospěšné látky, které jste do svého domácího krému nebo kondicionéru dali.

V čem můžete Dimethicone použít?

Dimethicone můžete použít v produktech pro péči o tělo a vlasy jako je například domácí šampón a kondicionér, sprchový gel, domácí tělové mléko, krém na chodidla, zvláčňující balzám na rty nebo třeba dvousložková pleťová voda.

Dávkování a rozpustnost

Dimethicone je rozpustný v oleji. Doporučené dávkování je až 5%, ale my doporučujeme začít na 2-3% a pokud bude potřeba , můžete přidat až na 5%.

30 other products in the same category :