ESENCIÁLNÍ OLEJ ROZMARÝN 10ml

ESENCIÁLNÍ OLEJ ROZMARÝN 10ml

Rozmarýnový esenciální olejantioxidační a antimikrobiální účinky. Má schopnost "odmašťovat" a je proto ideální pro mastnou pleť a vlasy. Mimojiné má pozitivní účinky na vaši mysl, kdy vám pomůže s koncentrací, zaměřením a bdělostí, a zbaví vás úzkosti.

More details...

97,00 Kč

EORoz

Availability : Skladem

Rozmarýnový esenciální olej - co je to?

Rozmarýnový esenciální olej se získává destilací parou a obsahuje ty látky rostliny, které jsou rozpustné v oleji. Rozmarýnová voda a extrakt jsou naopak rozpustné ve vodě.

Rozmarýnový esenciální olej má antioxidační a antibakteriální účinky. Vzhledem k tomu, že obsahuje těkavou složku "lemonen", který má dokonalou vlastnost odmašťovat, je ideální hlavně pro mastnou pleť a vlasy. Další jeho složkou je 1.8-cineol, který zase pomáhá léčit zaněty.

Mimojiné má rozmarýnový esenciální olej velmi pozitivní účinky na vaši mysl. Pomůže vám se lépe koncentrovat, zaměřit se na danou věc a být dostatečně bdělí a navíc vás zbaví úzkosti.

Dávkování a rozpustnost

Rozmarýnový esenciální olej je stejně jako všechny ostatní esenciální oleje rozpustný v oleji a do vašich domácích výrobků ho přidávejte v množství ne větším než 1% a to do chladící fáze.

Používá se především na domácí krém a pleťovou vodu na mastnou pleť, šampón a kondicionér na mastné vlasy.

30 other products in the same category :