OVOCNÉ AHA KYSELINY 10ml

OVOCNÉ AHA KYSELINY 10ml

AHA ovocné kyseliny podporují hladší a mladší vzhled pleti, protože zvyšují obnovu buněk. Jsou tedy ideální na vyhlazení vrásek a vypnutí pleti.

More details...

81,00 Kč

AOK

Availability : Skladem

Ovocné AHA kyseliny jsou směs 5 rostlinných extraktů a to borůvky, cukrové třtiny, javorového cukru, pomeranče a citrónu. Tyto kyseliny podporují hladší a mladší vzhled pleti, protože zvyšují obnovu buněk. Jsou tedy ideální na vyhlazení vrásek a vypnutí pleti.

Jak fungují ovocné AHA kyseliny?

Ovocné AHA kyseliny působí na vaši pleť především jako exfoliant. To znamená, že se její pomocí odlupují odumřelé buňky a tím se vlastně "na povrch dostává nová pleť". Proto při jejím používání vypadá pleť hladší, mladší a tím samozřejměm i bez vrásek.

Navíc ovocné AHA kyseliny působí jako antioxidant a také zmírňuje následné zarudnutí po pobytu na sluníčku.

Pokud používáte přípravek, který obsahuje ovocné AHA kyseliny, vždy používejte krém s faktorem při pobytu na sluníčku. Tím, že bude vaše pleť zbavena odumřelých buněk, může být na sluníčku citlivější.

Dávkování a rozpustnost

Kolik ovocných AHA kyselin můžete použít? Bezpečné množství je do 10%, ale začít můžete na 1-2% a postupně přidávat. Rozpustné jsou ve vodě, proto se přidávají do vodní fáze.

U produktů s vyšším množstvím ovocných AHA kyselin použijte pH papírky na vyrovnání pH.

30 other products in the same category :