ESENCIÁLNÍ OLEJ GERANIUM 10ml

ESENCIÁLNÍ OLEJ GERANIUM 10ml

Gerániový esenciální olej má na pleť chladivé a vyrovnávací účinky. Jeho regenrační schopnosti pak oživí unaveně vypadající pleť.

More details...

87,00 Kč

EOGera

Availability : This product is no longer in stock


Notify me when available
Gerániový esenciální olej má na pleť chladivé a vyrovnávací účinky. Je vhodný pro suchou, mastnou nebo smíšenou pleť a pro pleť náchylnou na akné.

Jeho regenerační účinky oživí unavenou pleť.

Gerániový esenciální olej je vhodný v podstatě pro všechny typy pleti. Zchladí a udržuje suchou pleť hydratovanou. Můžete ho aplikovat zředěný v nosném (např. mandlovém, hroznovém nebo rýžovém) oleji, vyhněte se však porušené pokožce.

Pomáhá hojit jizvy a spálení od sluníčka. Geránium také bojuje proti známkám stárnutí a to díky svým regeneračním vlastnostem. Je ideální pro omlazení zralé nebo vrásčité pleti.

Gerániový esenciální olej bojuje také s mastnou pletí a lupy. Jako součást pleťového tonika nebo pleťové vody vyčistí a oživí mastnou pleť.
Když ho smícháte s některým ze základních olejů, účinně pak pomůže léčit lupy tím, že vyrovnává sekreci kožního mazu. Stačí zředěný gerániový olej jemně vmasírovat do pokožky hlavy, nechat hodinu působit a pak umýt jako obvykle. Při pravidelném používání pak lupy vyléčíte úplně.

Stejně tak účinný je gerániový olej v boji proti vším. Přidejte 1-2 kapky do jemného dětského šamponu nebo do kastilského mýdla a umyjte jím vlasy.

Gerániový esenciální olej má také pozitivní účinky na mysl, na kterou působí jako antidepresivum.

Má také obecné detoxikační účinky, močopudné, odstraňuje přebytečnou vodu z těla a snižuje otoky a zavodnění.

Botanické jméno: Pelargonium graveolens

24 other products in the same category :