ESENCIÁLNÍ OLEJ YLANG YLANG 10ml

ESENCIÁLNÍ OLEJ YLANG YLANG 10ml

Ylang ylang to je květinová, exotická vůně, která má povznášející účinky, rozptýlí stres a úzkost.

More details...

87,00 Kč

EOYlang

Availability : Skladem

Esenciální olej Ylang ylang má krásnou exotickou, květinovou vůni, která má povznášející účinky, rozptyluje stres a úzkost. Je to olej velmi uznávaný a často používaný v parfémech.

Ylang ylang vyvažuje a vyrovnává tvorbu kožního mazu, proto je velmi vhodný pro mastnou a suchou pleť. Navíc má také zpevňující a rozjasňující účinky, díky kterým ho určitě použijete do přípravků na unavenou a mdlou pleť bez života.

Esenciální olej Ylang ylang bojuje proti příznakům stárnutí a v kombinaci s kvalitním nosným olejem dokonale zlepšuje vzhled zralé pleti.

Má také fantastické účinky na vlasy. Stimuluje pokožku hlavy a zároveň tak dochází k podpoře růstu vlasů. Opět v kombinaci s kvalitním nosným olejem můžete vmasírovat do pokožky hlavy, zabalit do vyhřátého ručníku a nechat působit.

Ylang ylang má stejně jako ostatní esenciální oleje pozitivní vliv i na mysl a duši. Uklidňuje, působí jako antidepresivum a zmírňuje stres. Celkově působí jako balzám na bolavou duši a nervy. Smíchejte 1-2 kapky v meruňkovém nebo mandlovém oleji a natřete. Po chvíli se budete cítit více uvolnění a v pohodě.

Botanické jméno: Cananga odorata

30 other products in the same category :