100% BIO BAMBUCKÉ MÁSLO NERAFINOVANÉ 200g

Promotion

100% BIO BAMBUCKÉ MÁSLO NERAFINOVANÉ 200g

Kvalitní nerafinované bambucké máslo, Karité, které je extrémně bohaté na vitamíny. Chrání zjemňuje a obnovuje pokožku a vlasy. 100% čisté přírodní lisované za studena, bez barviv, konzervačních látek.
Nerafinované máslo je čerstvé a má typickou ořechovou vůni.

More details...

Promotion -40,00 Kč

127,00 Kč

instead of 167,00 Kč

024-250

Availability : Skladem

Nerafinované bambucké máslo je fantastická surovina. Má vynikající hydratační a léčivé vlastnosti. Obsahuje velké množství vitaminu A, který zlepšuje stav pokožky, obzvlášť pokud trpíte na ekzém, lupénku nebo kožní alergii. Zvlášť dobré je pro suchou a poškozenou pokožku.

Nerafinované bambucké máslo je jemný a velmi účinný "zvlhčovač", který obsahuje kyselinu olejovou, nasycenou mastnou kyselinu, která je hodně podobná mazu, který produkuje naše pokožka. Velmi snadno se vstřebává a pomáhá při vstřebávání jiných účinných látek do hlubších vstev pokožky.

Nerafinované bambucké máslo všeobecně regeneruje pokožku, zvyšuje její pružnost a zpomaluje tak proces stárnutí. Navíc má protizánětlivé a hojivé účinky, a je tedy jednou ze zákadních surovin, kterou byste doma měli mít, pokud si kosmetiku vyrábíte sami.

Nerafinované bambucké máslo neboli surové je extrahováno ručně nebo mechanicky. Má jemně béžovou barvu a ořechovou vůni. Tato vůně je někdy odstraněna mírným parním šetřením masla, po kterém jsou v něm ale zachovány všechny fantastické a léčivé látky. (Klasická vůně nerafinovaného másla může být někdy silná a nemusí vám "sednout").

Botanické jméno: Butyrospermum parkii

Pokud se o bambuckém másle chcete dozvědět něco víc, přečtěte si tento článek na blogu :)

13 other products in the same category :