DSC_0074-(2)o%C4%8Di_opt.jpg

KONEČNĚ!!! Po dlouhém pátrání a zkoušení jsem našla recept na řasenku, která mi tedy vážně sedne
. Jasně, že jsem ji i vyzkoušela, jak se chová a rozhodně vede. 
Její výroba taky není nic extrémně těžkého, takže to určitě zvládnete.

Je v ní například ricinový olej, aloe vera nebo allantoin, tedy jen samé dobroučké věcičky. 

Sama jsem z ní fakt překvapená, doteď to byly všechno recepty tak trochu na nic, protože to prostě nebylo ono, jedna se hrozně rozmazávala a vůbec nedržela. Jiná zase strašně ztuhla a šla jen těžko nanést, protože se drolila :(... prostě děs. A takových receptů bylo fakt dost.

Tahle jde jednoduše nanést, konzistence taky super, nerozmazává se a perfektně zvýrazní oči. A to všechno bez jakýchkoliv nežádoucích látek!!! 
Tak jdeme na to, ju?

Co budeme potřebovat? (množství stačí na 1 řasenku)
2g ricinového oleje
1,2g olivem 1000 
10g aloe vera gelu 
0,5g allantoinu
5 kapek cosgardu
2g černého oxidu 
1x obal na řasenku

A jak na to?
Do jedné mističky jsem dala ricinový olej a Olivem1000, do druhé aloe vera gel a allantoin. Oboje jsem zahřála ve vodní lázni a když se rozpustil Olivem1000 nechala jsem cca ještě 3 minuty hřát, pak jsem sundala z vodní lázně a nalila aloe s allantoinem k ricinovému oleji s Olivemem a šlehala. Vznikla mi emluze, která měla konzistenci tělového mléka. Nechala jsem ji trochu vychladnout a přidala jsem cosgard. Navážila jsem si černý oxid a přidala jsem trošku vzniklé emulze a důkladně zamíchala. Pak jsem přidala zbytek emulze a znovu pořádně mixérem zamíchala. Pak jsem přendala do pytlíčku (nebo můžete použít injekční stříkačku) a přendala do obalu na řasenku. No a máte hotovo :)

Jak vypadá na řasách ve skutečnosti vidíte na obrázku :)

Určitě ji vyzkoušejte, je fakt fantastická :)