PLEŤOVÝ PEELING - KOSMETICKÁ BÁZE

PLEŤOVÝ PEELING - KOSMETICKÁ BÁZE

Jemňoučký pleťový peeling - základní kosmetická báze- na obličej, který odstraní odumřelé buňky a zároveň hydratuje "čerstvou" pleť. Můžete si do něj přidat oleje, esenciální oleje nebo rostlinné extrakty, které máte rádi a dělají vaší pleti dobře.

Viac detailov

47,00 Kč

Dostupnosť: Skladem

Jemňoučký pleťový peeling - základní kosmetická báze- na obličej, který odstraní odumřelé buňky a zároveň hydratuje "čerstvou" pleť. Můžete si do ní přidat oleje, esenciální oleje nebo rostlinné extrakty, které máte rádi a dělají vaší pleti dobře.

Tato základní báze na pleťový peeling je tak jemná, že samotná, tak jak je, je vhodná i pro citlivou pleť. Pokud však máte pleť mastnou nebo naopak suchou, přidejte si do ní olej, který vám vyhovuje, nebo esenciální olej, který vám buď krásně voní nebo který je perfektní zrovna pro vaši pleť. Přidat můžete i pár kapek rostlinných extraktů.

Báze je tvořena lehoučkým krémem s jemně mletou pemzou. Pemza odstraňuje odumřelé buňky a krém současně hydratuje pleť.

Olejů však přidávejte do báze jen maličko, aby nedošlo k zanesení právě uvolněných pórů. Doporučené množství je 0.5%, což je cca 20 kapek.

A jak takový peeling používat? Na vyčištěnou pleť naneste malé množství vašeho peelingu, krouživými pohyby ho lehce vmasírujte, nechte tak 2-3 minutky působit a smyjte. A jste jako nová...

8 other products in the same category :